Spolecnik pro narocne zeny, damy
Speciální služby
Ostatní informace

       


   Najděte odvahu: Služba profesionálního společníka je seriózní služba
   na úrovni.

Stále váháte, jestli máte zavolat nebo napsat email? Jste nervózní? Připadá Vám, že jde o něco zvláštního, společensky nepřijatelného? Přečtěte si následující řádky napsané Společníkem Petrem přímo pro Vás...


Přeji Vám hezký den.

Služba profesionálního společníka stále ještě v ČR není dostatečně pochopena. V Západní Evropě je to přitom běžná společenská záležitost. Pokud dáma potřebuje doprovod, tak si jej objedná a to bez ohledu na věk či společenské postavení. Vše proběhne tak jak si přejete Vy a to domluvíme na nezávazném setkání. Schůzka je bezplatná, a pokud se po ní rozhodnete, že nemáte o doprovod zájem, tak není žádný problém, od toho je osobní setkání. Byla by ale škoda, ani nezavolat nebo nenapsat email. Pokud máte dotazy ohledně něčeho, co jste se ze stránek nedozvěděla, rád Vám dotaz po telefonu nebo emailu zodpovím.. Takže nebuďte nervózní, překonejte ostych a já se budu těšit na email, sms, nebo telefon. Tak jako se objednáváte ke kadeřníkovi, tak zavolejte profesionálnímu společníkovi:-)

Váš Petr

Reference:
OnaDnes.cz - článek
Xman.cz - článek
OnaDnes.cz - On line rozhovor

   
© 2010 All rights reserved. Kopírováním obsahu a vzhledu stránek bez předchozího souhlasu provozovatele se vystavujete riziku trestního stíhání.
optimalizace PageRank.cz